کیش ایر Embraer چهار فروند هواپیمای سبک

 

با ورود 4 فروند هواپیمای از نوعEmbraer195توسط کیش ایر، نیاز 20 فرودگاه کشور جهت اتصال به جزیره کیش و سایر نقاط مرتفع می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش؛ این شرکت در راستای حفظ اصل مشتری مداری و انجام رسالت خود بعنوان تنها شرکت هواپیمایی زیر مجموعه سازمان منطقه آزادکیش در جهت کمک به توسعه پایدار جزیره و تقویت صنعت گردشگری و توریسم در مروارید خلیج فارس با اولویت توسعه شبکه پروازی در مسیرهای داخلی و بین المللی و با رویکرد اتصال به جزیره زیبای کیش اقدام به توسعه ناوگان هوایی خود با الحاق 4 فروند هواپیمای سبک می نماید.

 جدیدی مدیر عامل کیش ایر در بیان جزئیات ورود این هواپیماها افزود: به منظور بهره مندی و پوشش نیاز هموطنانی که به لحاظ شرایط فرودگاه شهر خود و به دلیل عدم امکان نشست و برخاست هواپیماهای استفاده شده در ایرلاینهای داخلی بالاخص کیش ایر از امکان بهره برداری از پتانسیل های گردشگری، تجاری و صنعتی جزیره کیش بی بهره بودند؛ برنامه الحاق 4 فروند هواپیمای سبکتر را در برنامه خود قرارداده ایم که با لطف پروردگار تلاش می گردد تا پایان سال جاری به ناوگان کیش ایر ملحق گردند.

هواپیماهای مذکور از نوع جت امبرائر 195 با سال ساخت 2008 و 2010، با 108 صندلی و ساخت کشور برزیل می باشند که انشاءالله به محض ورود به ناوگان هوایی کیش ایر نیاز 20 فرودگاه کشور جهت اتصال به جزیره زیبای کیش و سایر نقاط را مرتفع می نمایند.

لازم به ذکر است کیش ایر با بهره برداری از 14 فروند هواپیما مشتمل بر دو فروند هواپیمای ایرباس 321، دو فروند هواپیمای ایرباس 320، هفت فروند هواپیمای MD و سه فروند هواپیمای فوکر 100 و با برقراری میانگین 68 سورتی پرواز روزانه و همچنین اتصال مراکز و شهرهای 20 استان به جزیره کیش موفق به تأمین نیاز پروازی هموطنان عزیز گردیده است.